• Onze club telt honderden verschillende spelers bij de senioren. Van echte prestatievoetballers tot de mannen en vrouwen die zorgen dat de derde helft goed verloopt. We hebben de teams gevraagd om één iemand voor te dragen als clubspeler van het jaar. Breng hieronder dan ook je stem uit!
  Dit zijn de genomineerden:
  Deurne 2: Ruben Sonnemans
  Deurne 4: Jefferson van de Berkmortel
  Deurne 5: Joris Kerskes
  Deurne 6: Harm van de Laak
  Deurne 7: Rens Joosten
  Deurne 8: Bart van Diessen
  Deurne 9: Arjan Jeucken
  Veteranen a: Theo Haazen
  Veteranen b: Martijn Lucassen
  Veteranen c: Thijs Wismans
  Spv/deurne dames: Sanne van de Vijver
  Juventus Deurne: Linda Berkers
  Walking Football: Jan Rijkers

  Je hebt tot zaterdag om jouw stem uit te brengen! De uitslag wordt bekend gemaakt tijdens de seizoensafsluiting. Klik op de volgende link om te stemmen: https://take.quiz-maker.com/poll4355115xf6844948-137

rfwbs-slide