• Over een paar weken gaan wij van Voetbalschool Peelland van start. Onze professionele begeleiders staan dat ook te trappelen om te beginnen met de eerste trainingen. Ons doel tijdens en rondom deze trainingen is om kinderen te motiveren het beste uit zichzelf te halen, dit doen we door hen extra kansen te geven om zichzelf te ontwikkelen.

    Voetbalschool Peelland werkt op maat aan de ontwikkeling van alle spelers die meedoen. Dit betekent dat iedereen van groot tot klein en van heel ervaren tot net beginnend voetballer welkom is.

    Dus, kom jij uit de buurt van Deurne, Asten of Someren of juist ergens anders en wil jij graag meedoen? Schrijf je dan in voor onze trainingen!

    Voor meer informatie over onze voetbalschool kan je onze website bekijken: https://voetbalschoolpeelland.nl/

rfwbs-slide