• SV Deurne is blij mee te delen dat Gert Swinkels volgend seizoen zal aansluiten bij SV Deurne.
    Gert (26 jaar, Neerkant) is altijd actief geweest bij Neerkandia, de laatste jaren als aanvaller.

    Erwin Boerenkamps namens TZ: “Er was nog behoefte aan aanvallende versterking bij SV Deurne, mede ook door een langdurige blessure van Van der Steen en het vertrek van Luwawa. Er is een talentvolle lichting die o.a. ook in JO23 gaat voetballen, maar het past goed om ook meer ervaren en oudere spelers bij Deurne 1 te hebben. We vinden het fijn dat Gert de uitdaging durft aan te gaan en dat Neerkandia ook Gert deze kans gunt”.

    Gert Swinkels over zijn komst naar SV Deurne: “ik heb een goed gevoel gekregen tijdens het gesprek met de trainers van SV Deurne en vind dit een mooie stap om te maken: ik kijk uit naar komend seizoen !”

rfwbs-slide