•  

   

  Afgelopen weekend zijn de nieuwe fietsenstallingen geplaatst bij de entree van ons sportpark.

  Wij willen alle vrijwilligers en tevens spelers van onze Veteranen A hartelijk danken voor jullie inzet om dit mogelijk te maken, grote klasse; Jacky Thielen, Laurens Smets, Carlo Munsters, Erwin Megens, Tiny Laukens, Rene van Cuijk, Thijs Wismans en Maarten Munsters.

  Verder hebben we ook nog hulp gekregen van diverse jeugdspelers die een balletje kwamen trappen, goed gedaan mannen!

  Mat Teeuwen, nog bedankt voor de lekkere bakjes koffie tussendoor, en de Snackbar voor de heerlijke lunch. Ook willen we onze sponsor Aldenzee BV danken voor het mede mogelijk maken van deze werkzaamheden.

  Als klap op de vuurpijl is er ook nog een vogelnestje gered 😊

  SV Deurne doen we samen!

  Nieuwe fietsenstallingen SV Deurne

rfwbs-slide