Search
Close this search box.
Zoeken
De jeugd in de schijnwerpers op Nacht van het Witt …

De jeugd in de schijnwerpers op Nacht van het Witte Doek!

We hebben geweldig nieuws om met jullie te delen! Onze eigen Thijs Matla, Hoofd Opleiding bij SV Deurne, zal tijdens de Nacht van het Witte Doek in gesprek gaan over jeugdtrainerschap en jeugdontwikkeling. Een niet te missen kans om meer inzicht te krijgen in de cruciale rol van jeugdvoetbal in onze gemeenschap!

🗓️ Datum: zaterdagavond 26 augustus
🕒 Tijd: 19:00 uur
📍 Locatie: de winkel van Sportpunt Deurne

Thijs Matla (SV Deurne), Hans van Oosterhout (SJVV) en Mario Verlijsdonk (ZSV) zullen hun ervaringen delen. Of je nu een ouder, speler of voetbalfan bent, dit gesprek belooft eye-opening inzichten en inspiratie voor iedereen die betrokken is bij jeugdvoetbal.

Meer details over het gesprek vind je op de officiële website van de Nacht van het Witte Doek: https://www.nachtvanhetwittedoek.nl/news/film-im-zlatan-op-festival-in-augustus/

Laatste nieuws