Search
Close this search box.
Zoeken
Loopanalyse jeugdafdeling SV Deurne

Loopanalyse jeugdafdeling SV Deurne

De komende weken voorziet looptrainer en tevens podotherapeut Frank Derks van SV Deurne elk jeugdteam vanaf de JO11-categorie van een preventieve blessurescreening. Gedurende deze screening wordt een loopparcours afgelegd, waarna Frank voor elk jeugdlid een vrijblijvende analyse maakt.

Een mooie kans voor onze jeugdleden om inzicht te krijgen in hoe zij bewegen en welk risicoprofiel ze hebben in potentiële blessures.

Frank is voor velen een bekend en vertrouwd gezicht, gezien hij van jongs af aan als voetballer en later als keeper actief is geweest binnen onze vereniging. Helaas noopte een zware knieblessure hem enkele jaren geleden om te stoppen als keeper bij de eerste selectie.

Sinds vorig jaar heeft Frank met Podotherapie Perform zijn eigen praktijk in Deurne.

Laatste nieuws