Pupil van de week: Adam Grarji

Pupil van de week: Adam Grarji

Adam Grarji is komende zondag onze allereerste Pupil van de week van 2025. Adam is zeven jaar oud en gaat naar bassischool D’n Heiakker naar school. Zijn hobby’s zijn voetballen en zwemmen, en zijn grote droom is om later profvoetballer te worden. 

Momenteel speelt Adam in de JO8-4 Oranje waarin hij wordt getraind door Joshua. Hij heeft dit seizoen al op alle posities in het veld gespeeld. Adam zijn sterkste punt is zijn snelheid en daarmee wervelt hij tijdens trainingen en wedstrijden langs zijn tegenstanders.

Adam zijn favoriete voetbalclub is Ajax en Cristiano Ronaldo is zijn grote voetbalidool. Ter afsluiting voorspelt hij dat Deurne zondag met 3-1 gaat winnen van RKVV Volharding en dat zou natuurlijk een fantastisch resultaat zijn.

Heel veel plezier Adam!

Laatste nieuws