Pupil van de week door de ogen van Larz van der St …

Pupil van de week door de ogen van Larz van der Steijn

Hoe heb ik deze dag beleefd?

Op voorhand had ik er heel veel zin in. Samen met de scheidsrechter en assistent-scheidsrechters liep ik naar de middenstip, kop of munt, en ik mocht de aftrap nemen. Ik dribbelde snel naar de goal, schoot rechts bijna een panna-goal, maar de grensrechter stond in de weg. Van de scheidsrechter mocht ik opnieuw, en toen schoot ik de bal linksonder in de hoek in de goal.

Samen met mijn neef Finn van der Steijn en de andere reservespelers mocht ik voor de wedstrijd en tijdens de rust een balletje trappen. In de dug-out was het gezellig en hebben we veel gejuicht.

Dit was de leukste dag ooit! Ik heb heel veel leuke dingen van SV Deurne gekregen en ik heb een leuke tijd samen met Finn gehad.

Wim kei bedankt voor de fijne begeleiding!

Groetjes,

Larz

Laatste nieuws

VVV-Venlo bedankt!

VVV-Venlo bedankt! Via deze weg willen wij onze partnerclub VVV-Venlo nogmaals hartelijk bedanken voor hun