• SV Deurne zal per seizoen 2022-2023 starten met een JO23-team. Dit team zal bestaan uit spelers van Deurne 2, Deurne JO19 en spelers die weer terugkeren bij SV Deurne. Een mooie mix !

    De staf zal worden gevormd door de huidige trainers van Deurne 2, te weten: Teun van Deursen (trainer/coach), Joost Bukkems (trainer/coach) en Erik Sterk (teammanager/coach).

    De beslissing om met een JO23-team te starten was al genomen in het seizoen 2020-2021, maar mede vanwege de Corona-seizoen was besloten om het seizoen 2021-2022 nog op de oude wijze in te vullen zodat Deurne 2 (met deels oudere spelers) nog een vol seizoen zou kunnen draaien.

    JO23 wordt het verlengstuk van de jeugdopleiding voor een doorstroming naar Deurne 1. De spelers zijn enthousiast over deze opzet, o.a. omdat wordt gespeeld tegen leeftijdgenoten, tegen aansprekende clubs en op de zaterdagmiddag.

    Helaas zal er komend seizoen geen prestatief Deurne 2 meer zijn maar de hoop en verwachting is dat we komende jaren hier weer een goed vervolg aan kunnen geven.

    In de komende weken berichten we nog nader over JO23 richting het seizoen 2022-2023.

rfwbs-slide