• Team PR & Communicatie

    Via de aanvoerder kunt u contact opnemen met het Team PR & Communicatie. 

    Naam: Jelle van der Steen
    Onderdeel van: PR & Communicatie
    Functie: Aanvoerder 
    E-mail: jelle.steen@hotmail.com
    Telefoonnummer: 06-21576925

    Naam: Hein Hartjes
    Onderdeel van: 
    PR & Communicatie
    Functie: 
    Supervisor Website
    E-mail: 
    H.Hartjes@outlook.com

    Naam: Jay-lee Sykes/Sander Tielens
    Onderdeel van: PR & Communicatie
    Functie: Website Ondersteuning
    E-mail: websitebeheer@svdeurne.nl

    Naam: Eelco de Bresser
    Onderdeel van: PR & Communicatie
    Functie: Teamlid, Ondersteuning Social Media
    E-mail: eelco_de_bresser@hotmail.com
    Telefoonnummer: 06-12126078

    Naam: Jan Kuipers
    Onderdeel van: PR & Communicatie
    Functie: Teamlid, Ondersteuning Social Media
    E-mail: jan_k_jan@hotmail.com
    Telefoonnummer: 06-53109588

    Naam: Roos Knijnenburg
    Onderdeel van: PR & Communicatie
    Functie: Fotografie, Presentatiegids
    E-mail:  roos.knijnenburg@hotmail.com
    Telefoonnummer: 06-51830535

    Naam:
     Marcel Koolen
    Onderdeel van: PR & Communicatie
    Functie: Presentatiegids, Wedstrijdinfo
    E-mail: QZNYWRLD@hetnet.nl
    Telefoonnummer: 06-12769183

    Naam: Jorg van Kessel
    Onderdeel van: PR & Communicatie
    Functie: Nieuwsbrief
    E-mail: nieuwsbrief@svdeurne.nl
    Telefoonnummer: 06-51274096

    Naam: Kees Brood
    Onderdeel van: PR & Communicatie
    Functie: Vastlegging Wedstrijden SV Deurne 1
    E-mail: kees.brood@ziggo.nl
    Telefoonnummer: 06-51274096

    Naam: Jos Aarts
    Onderdeel van: PR & Communicatie
    Functie: Vastlegging Wedstrijden SV Deurne 1
    E-mail: j.aarts57@chello.nl
    Telefoonnummer: 06-27870916

    Naam: Erwin Boerenkamps
    Onderdeel van: PR & Communicatie
    Functie: Vastlegging Wedstrijden SV Deurne 1
    E-mail: erwinboerenkamps@upcmail.nl
    Telefoonnummer: 06-57940373

    Narrow Casting: Vacant interesse? Mail naar jelle.steen@hotmail.com

     

     

rfwbs-slide