• SV Deurne Veteranen C

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 sep. 20:00Deurne VR30+1 - ST Merefeldia/Eindse Boys VR30+1Sportpark De Kranenmortel
    24 sep. 20:30Deurne VR30+1 - DFO '20 VR30+1Sportpark De Kranenmortel
    24 sep. 21:00SVSH VR30+1 - Deurne VR30+1Sportpark De Kranenmortel
    24 sep. 22:00VV HEBES VR30+1 - Deurne VR30+1Sportpark De Kranenmortel
    25 sep. 08:45Sparta'18 JO10-4JM - Deurne JO10-3JMSportpark 't Spansel
    25 sep. 09:00Deurne JO8 Oranje - Melderslo JO8-1Sportpark De Kranenmortel
    25 sep. 09:00Deurne JO8 Geel JM - ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO8-1JMSportpark De Kranenmortel
    25 sep. 09:00Stiphout Vooruit JO8-1 - Deurne JO8 BlauwSportpark Molenven
    25 sep. 09:30Deurne JO7 Oranje - NWC JO7 RoodSportpark De Dreef
    25 sep. 09:30SPV JO7-1 - Deurne JO7 BlauwSportpark Hoge Zijde
    25 sep. 09:30Liessel JO9-1 - Deurne JO9-3Sportpark De Smeltkroes
    25 sep. 09:40Deurne JO7 Oranje - ZSV JO7-1JMSportpark De Dreef
    25 sep. 09:40ZSV JO7-2 - Deurne JO7 BlauwSportpark Hoge Zijde
    25 sep. 09:50Deurne JO7 Blauw - SJVV JO7-1Sportpark Hoge Zijde
    25 sep. 09:50SJVV JO7-2 - Deurne JO7 OranjeSportpark De Dreef
    25 sep. 10:00Deurne JO11-3 - ZSV JO11-3JMSportpark De Kranenmortel
    25 sep. 10:00Deurne JO11-2 - S.V. Oostrum JO11-1Sportpark De Kranenmortel
    25 sep. 10:00Deurne JO10-2 - Gemert JO10-4Sportpark De Kranenmortel
    25 sep. 10:00Deurne MO12-1 - Olympia Boys JO12-1JMSportpark De Kranenmortel
    25 sep. 10:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO9-1JM - Deurne JO9-2Sportpark de Raay
    25 sep. 10:00Neerkandia JO9-1 - Deurne JO9-1Sportpark de Moostdijk
    25 sep. 10:15UDI'19/CSU JO13-2 - Deurne JO13-1Sportpark Parkzicht
    25 sep. 10:30ASV'33 JO11-1 - Deurne JO11-1Sportpark De Hut
    25 sep. 10:30Bruheze JO10-1 - Deurne JO10-1Sportpark Espendonk
    25 sep. 11:15ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO12-1 - Deurne JO12-4Sportpark De Koulberg
    25 sep. 11:30Deurne JO12-1 - VVV-Venlo JO12-2Sportpark De Kranenmortel
    25 sep. 11:30Deurne JO13-2JM - S.V. Oostrum JO13-1JMSportpark De Kranenmortel
    25 sep. 11:30Geldrop JO12-3JM - Deurne JO12-2Sportpark De Kievit
    25 sep. 12:00Gemert JO12-4 - Deurne JO12-3Sportpark Molenbroek
    25 sep. 12:30Bavos JO15-1 - Deurne JO15-3Sportpark Geneneind
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aspers, StefanTeamspelerlid
    Goncalves, JoseTeamspeler
    Maagdenberg, ArjanTeamspeler
    Megens, ErwinTeamspeler
    Megens, MarkTeamspeler
    Steijn, Leon van derTeamspeler
    Verdonschot, LeonTeamspeler
    Wismans, ThijsTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 62

rfwbs-slide