• SV Deurne Veteranen A

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Goossens, JoopOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 sep. 20:00Deurne VR30+1 - ST Merefeldia/Eindse Boys VR30+1Sportpark De Kranenmortel
    24 sep. 20:30Deurne VR30+1 - DFO '20 VR30+1Sportpark De Kranenmortel
    24 sep. 21:00SVSH VR30+1 - Deurne VR30+1Sportpark De Kranenmortel
    24 sep. 22:00VV HEBES VR30+1 - Deurne VR30+1Sportpark De Kranenmortel
    25 sep. 08:45Sparta'18 JO10-4JM - Deurne JO10-3JMSportpark 't Spansel
    25 sep. 09:00Deurne JO8 Oranje - Melderslo JO8-1Sportpark De Kranenmortel
    25 sep. 09:00Deurne JO8 Geel JM - ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO8-1JMSportpark De Kranenmortel
    25 sep. 09:00Stiphout Vooruit JO8-1 - Deurne JO8 BlauwSportpark Molenven
    25 sep. 09:30Deurne JO7 Oranje - NWC JO7 RoodSportpark De Dreef
    25 sep. 09:30SPV JO7-1 - Deurne JO7 BlauwSportpark Hoge Zijde
    25 sep. 09:30Liessel JO9-1 - Deurne JO9-3Sportpark De Smeltkroes
    25 sep. 09:40Deurne JO7 Oranje - ZSV JO7-1JMSportpark De Dreef
    25 sep. 09:40ZSV JO7-2 - Deurne JO7 BlauwSportpark Hoge Zijde
    25 sep. 09:50Deurne JO7 Blauw - SJVV JO7-1Sportpark Hoge Zijde
    25 sep. 09:50SJVV JO7-2 - Deurne JO7 OranjeSportpark De Dreef
    25 sep. 10:00Deurne JO11-3 - ZSV JO11-3JMSportpark De Kranenmortel
    25 sep. 10:00Deurne JO11-2 - S.V. Oostrum JO11-1Sportpark De Kranenmortel
    25 sep. 10:00Deurne JO10-2 - Gemert JO10-4Sportpark De Kranenmortel
    25 sep. 10:00Deurne MO12-1 - Olympia Boys JO12-1JMSportpark De Kranenmortel
    25 sep. 10:00ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO9-1JM - Deurne JO9-2Sportpark de Raay
    25 sep. 10:00Neerkandia JO9-1 - Deurne JO9-1Sportpark de Moostdijk
    25 sep. 10:15UDI'19/CSU JO13-2 - Deurne JO13-1Sportpark Parkzicht
    25 sep. 10:30ASV'33 JO11-1 - Deurne JO11-1Sportpark De Hut
    25 sep. 10:30Bruheze JO10-1 - Deurne JO10-1Sportpark Espendonk
    25 sep. 11:15ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO12-1 - Deurne JO12-4Sportpark De Koulberg
    25 sep. 11:30Deurne JO12-1 - VVV-Venlo JO12-2Sportpark De Kranenmortel
    25 sep. 11:30Deurne JO13-2JM - S.V. Oostrum JO13-1JMSportpark De Kranenmortel
    25 sep. 11:30Geldrop JO12-3JM - Deurne JO12-2Sportpark De Kievit
    25 sep. 12:00Gemert JO12-4 - Deurne JO12-3Sportpark Molenbroek
    25 sep. 12:30Bavos JO15-1 - Deurne JO15-3Sportpark Geneneind
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, MaikelTeamspeler
    Beukers, JorisTeamspeler
    Boerenkamps, ErwinTeamspelerlid
    Dinther, Alex vanTeamspelerlid
    Helmond, Frank vanTeamspeler
    Munsters, MaartenTeamspelerlid
    Smets, LaurensTeamspeler
    Wagner, JohanTeamspelerlid

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 62

rfwbs-slide