• SV Deurne Veteranen B

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 11:30Deurne JO13-2G - MVC'19 JO13-2GSportpark De Kranenmortel
    14 nov. 13:00Deurne JO15-4 - ZSV JO15-3GSportpark De Kranenmortel
    14 nov. 13:00Deurne JO15-2 - Lierop JO15-1Sportpark De Kranenmortel
    14 nov. 13:45Gemert JO17-3 - Deurne JO17-2Sportpark Molenbroek
    14 nov. 14:00MVC JO19-1 - Deurne JO19-2Sportpark De Smagt
    14 nov. 14:00Merselo JO15-1G - Deurne JO15-3Sportpark De Vloet
    14 nov. 15:00Deurne JO17-3 - Geldrop JO17-6Sportpark De Kranenmortel
    15 nov. 14:30BSV Limburgia/Kamerland - DeurneSportpark Houserveld
    20 nov. 20:00Deurne VR30+1 - S.V. Brandevoort VR30+1sportpark Brandevoort
    20 nov. 21:00Zwaluw VFC VR30+1 - Deurne VR30+1sportpark Brandevoort
    20 nov. 21:40Deurne VR30+1 - Milheezer Boys VR30+1sportpark Brandevoort
    20 nov. 23:00Nijnsel/TVE Reclame VR30+1 - Deurne VR30+1sportpark Brandevoort
    21 nov. 11:30Deurne JO13-1 - Olympia'18 JO13-1Sportpark De Kranenmortel
    21 nov. 12:00Sportclub Irene JO13-3 - Deurne JO13-2GSportpark De Bakenbos
    21 nov. 13:00Deurne JO15-1 - Mierlo Hout JO15-1GSportpark De Kranenmortel
    21 nov. 13:00Deurne JO15-3 - MVC JO15-1GSportpark De Kranenmortel
    21 nov. 13:00ASV'33 JO15-1G - Deurne JO15-4Sportpark De Hut
    21 nov. 13:30ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-1 - Deurne JO15-2Sportpark de Raay
    21 nov. 14:30Olympia'18 JO19-1 - Deurne JO19-1Sportpark Pelzer
    21 nov. 15:00Deurne JO17-2 - S.V. Brandevoort JO17-3Sportpark De Kranenmortel
    21 nov. 15:00Deurne JO19-2 - Geldrop JO19-3Sportpark De Kranenmortel
    21 nov. 15:00Deurne JO17-1 - Blerick JO17-1Sportpark De Kranenmortel
    21 nov. 15:00RKMSV JO17-2G - Deurne JO17-3Sportpark De Starte
    22 nov. 10:00SJVV 5 - Deurne 9Sportpark De Dreef
    22 nov. 10:30Liessel 3 - Deurne 7Sportpark De Smeltkroes
    22 nov. 11:00Deurne 2 - Groene Ster 2Sportpark De Kranenmortel
    22 nov. 11:30Deurne 6 - ASV'33 5Sportpark Leeuwkensbroek
    22 nov. 12:00SV Someren 6 - Deurne 5Sportpark De Potacker
    22 nov. 12:00Lierop 2 - Deurne 4Sportpark De Renkant
    22 nov. 13:00Deurne 3 - Rood Wit'62 2Sportpark Leeuwkensbroek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijk, Patrick vanTeamspeler
    Michels, WilcoTeamspeler
    Mortel, Marijn van deTeamspeler
    Ooij, Maarten vanTeamspelerlid
    Relou, JoshuaTeamspeler
    Rooij, Pim vanTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 45

rfwbs-slide