Search
Close this search box.
Zoeken
14 trainers behalen hun Voetbalcoach 1 Junioren!

14 trainers behalen hun Voetbalcoach 1 Junioren!

Afgelopen half seizoen hebben een heel aantal trainers bij SV Deurne hun Voetbalcoach 1 Junioren-trainersdiploma behaald! Onder leiding van docent Bram van Wijk hebben zij 8 bijeenkomsten bijgewoond en verschillende huiswerkopdrachten gemaakt.

 

Als SV Deurne zijn we heel erg blij met de mensen die zichzelf willen ontwikkelen. Het is natuurlijk fantastisch voor onze spelers dat de trainers en leiders zelf bezig zijn met het zetten van stappen. Door betere trainers, worden ook onze spelers beter!

 

Van de 14 trainers waren er 11 mensen die ook echt als trainer bij SV Deurne betrokken zijn. Dit waren Peter Strijbosch (Keeperstrainer), Edwin van Houts (JO9), Stefan Timmers (JO10), Michiel Madou (JO11), Martijn Sanders (JO13-2), Kris van Seccelen (JO13-3), Jurre Boerenkamps (JO14-1), Coen Verbakel (JO14-2), Kris Klaassen (JO14-2), Mark de Groot (JO15-2) en Jorn Cornelissen (JO19-2). Deze mannen werden aangevuld met 3 trainers uit de regio, namelijk Ruud van Rijssel (SPV Vlierden), Roy Gielen (RKMSV Meijel) en Raoul Bennenbroek (SV Grashoek).

 

Docent Bram van Wijk vertelde het volgende: “Ik heb deze cursusgroep ervaren als een zeer enthousiaste groep trainers. Zij hebben elkaar naar een hoger niveau hebben getild door altijd over voetbal te praten met elkaar en netjes hun huiswerk te hebben. Ze hebben dus allemaal hun diploma verdiend!”

Laatste nieuws