Zoek
Sluit dit zoekvak.
Zoeken
Beter een goede buur

Beter een goede buur

Zaterdag 1 april: regen regen regen. Deurne o-23 speelt om 17.00 uur thuis. Het kunstgras is niet beschikbaar. Aflassen zou een optie kunnen zijn. Dan kijken we naar de kalender bij de buren van ZSV. Hun kunstgras is vrij. Eén telefoontje en het antwoord was duidelijk: S.V. Deurne veteranen kunnen spelen bij ZSV tegen Liessel. Dit is nog nooit gebeurd: Deurne – Liessel bij ZSV.

Dan kijken de spelers naar de datum: 1 april. Het zal toch niet. Ee aantal weigert het  te geloven, maar komt wel. Een goede warming up is het van de kleedkamer bij Deurne naar het veld bij ZSV.

Gevoetbald werd er ook: een echte veteranenwedstrijd met veel humor, een prima scheidsrechter en een leuke middag voor de dertig spelers. Na afloop werd er getoast op de leuke middag door de veteranen en onze vrienden uit Liessel.

Het resultaat van de wedstrijd: onbelangrijk. De jongens waren van huis, werden kletsnat van de regen en het bier was koud.

Dank aan ZSV voor de medewerking.

Veteranen S.V. Deurne en Liessel

Laatste nieuws