Zoeken
Sluit dit zoekvak.
Zoeken
Bij het afscheid van Harrie Munsters

Bij het afscheid van Harrie Munsters

In 1986 werd een begin gemaakt met het scheidsrechterscollectief waarin onze vereniging ook deelneemt. Hein Leijsten was de oprichter en een aantal jaren  de leider.

Daarna nam Harrie Munsters de leiding over van Hein en vervulde deze taak meer dan 20 jaar. Hij zorgde ervoor dat elke week de wedstrijden werden voorzien van een scheidsrechter. Hij deed dit met verve. Harrie was daarnaast ook vele jaren een graag gezien scheidsrechter.

Tien jaar geleden stopte Harrie met deze taak, maar bleef de scheidsrechterij  van nabij volgen.

Wij werden vandaag geïnformeerd over het overlijden van Harrie op 85 jarige leeftijd. Harrie blijft in de geschiedenis van de verenigingen de man die er elke week weer voor zorgde dat de wedstrijdleiding in goede handen was.

De verenigingen zijn Harrie veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn vrouw An en zijn kinderen veel sterkte in deze dagen.

Namens het scheidsrechterscollectief

Jack Keijsers

Laatste nieuws