Zoeken
Sluit dit zoekvak.
Zoeken
SV Deurne 2 naar de bekerfinale!

SV Deurne 2 naar de bekerfinale!

Na een zwaarbevochten overwinning tegen de eeuwige rivaal Deurne 3, heeft Deurne 2 de finale van het bekertoernooi weten te bereiken. Na overwinningen tegen ZSV, Merselo, SV Venray, NWC, Maasgouw en Deurne wacht nu de laatste tegenstander: SV Brunssum.

De bekerfinale wordt op 2 juni gespeeld op Sportpark op den Toren bij VV Born. Deurne 2 organiseert in samenwerking met SV Deurne een busreis naar VV Born. Hier kunnen jullie gratis mee naar toe. De wedstrijd begint om 11:00 uur, dus dit betekent dat de bus rond 09:00 uur zal vertrekken uit Deurne. De definitieve tijden zullen in een later stadium nog nader worden gecommuniceerd.

Wil je mee om de mannen van Deurne 2 aan te moedigen? Stuur dan een bericht naar 06-52297825. Meld je zo snel mogelijk aan, want VOL=VOL!

Laatste nieuws