Zoek
Sluit dit zoekvak.
Zoeken
Gemeente Deurne organiseert gratis theatershow!

Gemeente deurne organiseert gratis theatershow!

De voorstelling staat in het teken van een positief sportklimaat en is gratis te zien op vrijdag 3 maart in het Cultuurcentrum Deurne om 19.30 uur. We hebben al enkele aanmeldingen ontvangen, maar er zijn nog kaarten beschikbaar.

In de voorstelling “dat schiet lekker op zo” zien we Maarten, die graag wil dat zijn zoon Sander goed presteert in de sport en op school. Daarom doet hij zijn uiterste best om hem zo goed mogelijk te begeleiden. Maar in de praktijk blijkt dat nog niet zo makkelijk te zijn…

Het belooft een leuke avond te worden, met een humoristische voorstelling over het effectief begeleiden van je kind in de sport en daarbuiten.

De toegang is gratis. Het aantal plaatsen is beperkt, dus meld je nu aan. Dit kan via www.positiefcoachen.nl/voorstellingen/deurne

Laatste nieuws