Search
Close this search box.
Zoeken
Het voetbaljaar zit er op voor de scheidsrechters

Het voetbaljaar zit er op voor de scheidsrechters

Afgelopen zaterdag was de traditionele halfjaar borrel om het voetbalseizoen af te sluiten. 208 wedstrijden werden door de scheidsrechters van Racing boys, ZSV en S.V. Deurne geleid. Alle wedstrijden zowel bij de heren en dames werden geleid door onze mannen.

Dat werd gevierd, er werden sterke verhalen verteld. Helaas moeten we afscheid nemen van Piet Seijkens. Piet was jarenlang paraat, vaak twee keer op een zondag (en nog op zaterdag bij de jeugd). Als aandenken kreeg Piet een pen aangeboden voor zijn nieuwe taak als waarnemer/scout binnen ons collectief.

Nu is het tijd voor de vakantie. In augustus zijn we er weer klaar voor. Voel je je geroepen om af en toe een wedstrijd te leiden, neem dan contact op via email: jack.keijsers@upcmail.nl

Laatste nieuws