Zoek
Sluit dit zoekvak.
Zoeken
Internationaal bezoek op de Kranenmortel

Internationaal bezoek op de Kranenmortel

Aanstaande dinsdag en Tweede Paasdag spelen een aantal jeugdteams van SV Deurne in totaal vier oefenwedstrijden tegen een tweetal jeugdacademies uit het buitenland. 

Zo neemt onze JO11-lichting het dinsdag 26 maart om 17:00 uur op tegen de leeftijdsgenoten van het Japanse Roppongi (een Britse voetbalacademie uit Japan), en spelen onze JO15-1, JO14-1 en JO14-2 op maandagmiddag 1 april tegen teams afkomstig van de Engelse Granville Academy. Dit belooft ongetwijfeld een hele mooie ervaring te worden voor onze jeugdige talenten. Voor de volledigheid onderstaand het complete programma: 

  • Dinsdag 26 maart om 17:00 uur
    • SV Deurne JO11 – Roppongi U11

  • Maandag 1 april om 15:00 uur
    • SV Deurne JO15-1 – Granville Academy team 1
    • SV Deurne JO14-1 – Granville Academy team 2
    • SV Deurne JO14-2 – Granville Academy team 3

Heel veel succes en plezier!

Laatste nieuws