Search
Close this search box.
Zoeken
Jasper Aarts maakt verdienstelijk debuut bij SV De …

Jasper Aarts maakt verdienstelijk debuut bij SV Deurne 1

Een prachtig debuut voor Jasper Aarts, tijdens onze klinkende 5-0 overwinning tegen Chevremont afgelopen zondag.

De 17-jarige aanvaller kwam na een uur spelen binnen de lijnen voor Stefan van der Werf. Eerst zag hij een doelpunt van zichzelf afgekeurd worden, maar niet viel later bediende hij Gert Swinkels met een mooie assist die zo de 4-0 kon scoren.

In de allerlaatste minuut leek Jasper zelf alsnog tot scoren te komen, maar het was zijn teamgenoot, de eveneens 17-jarige Rens Joosten, die hem nét voor was. Een mooi einde van deze prachtige wedstrijd en ook een compliment naar de JO23 van onze club, waar veel spelers een sterke ontwikkeling doormaken.

Jasper, bij deze nogmaals gefeliciteerd met je debuut in het Eerste Elftal! Dat het een mooi vervolg mag krijgen de komende jaren.

Laatste nieuws