Search
Close this search box.
Zoeken
Mees Berkers is onze Pupil van de Week

Mees Berkers is onze Pupil van de Week.

Mees speelt in het JO8 Oranje-team. Hij deelt graag een beetje meer over zichzelf.

Mees, zit op de Gerardusschool in de Walsberg en hij leeft voor voetbal. Buiten het veld vind je hem vaak bezig met jachtseizoen spelen, kapla bouwen en gamen, wat zijn veelzijdigheid en competitieve geest benadrukt.

Zijn toekomstdroom? Mees streeft ernaar een professioneel voetballer te worden en het shirt van PSV te dragen.

In het JO8 Oranje-team neemt hij meestal zijn plek in het middenveld of de verdediging in. Zijn sterke punten zijn niet te missen: aanvallen, schieten, goals maken en verdedigen. Mees is duidelijk een allround talent.

Onder de deskundige leiding van trainers als papa, Job Vogels en Leon van Moorsel, krijgt Mees de begeleiding die nodig is om zijn vaardigheden te perfectioneren en te groeien als voetballer.

Hoewel Mees zijn hart deelt met PSV, heeft hij ook een bewondering voor profvoetballers zoals Harry Kane en Kylian Mbappe. Bij SV Deurne bewondert Mees Thijs Matheij en Jasper Aarts als zijn favoriete spelers. Een teamgeest in de maak!

Voor aankomende zondag voorspelt Mees een spannende 3-2 overwinning voor SV Deurne. Laten we hopen dat zijn voorspelling uitkomt.

Laatste nieuws