Search
Close this search box.
Zoeken
Nieuwste Pupil van de Week: Thom Nooijen

Nieuwste Pupil van de Week: Thom Nooijen

Maak kennis met Thom Nooijen, de nieuwste ster van JO8-2 Wit en onze Pupil van de Week! Thom, leerling aan de Gerardusschool in de Walsberg, laat ons een kijkje nemen in zijn passie voor voetbal en zijn dromen voor de toekomst.

Thom, vastbesloten om ooit het PSV-shirt te dragen, speelt meestal achterin voor JO8-2 Wit. Zijn sterke punt? Altijd doorgaan, behalve als hij valt. Met Marcel en Bram als zijn trainers, hoopt Thom in de voetsporen van toppers als Ronaldo en Zlatan te treden.

Voor Thom zijn Jan Kuijpers en Ronald Joosten de helden van SV Deurne. En zijn voorspelling voor aankomende zondag? Een overtuigende 3-0 overwinning voor SV Deurne! Ga zo door, Thom! ⚽🌟

#PupilVanDeWeek #SVDeurne

Laatste nieuws