Zoek
Sluit dit zoekvak.
Zoeken
Pupil van de Week: Jens Verhaak

Pupil van de Week: Jens Verhaak

Jens Verhaak is komende zondag onze Pupil van de Week in de thuiswedstrijd van SV Deurne tegen VV Chevremont.

Jens is zeven jaar oud en zit in groep 4 op De Hasselbraam op school. Later lijkt het hem onwijs gaaf om politieagent te worden. Naast voetballen, zijn buitenspelen, tekenen/knutselen en YouTube-filmpjes kijken zijn grootste hobby’s.

Als verdediger, maar soms ook als keeper is Jens dit seizoen actief in de JO8-3. Hard kunnen schieten en goede passes geven, zijn Jens zijn sterke punten. Jens heeft verschillende trainers, en Leon van Moorsel is de hoofdtrainer.

Zijn favoriete voetbalclub is PSV en zijn voetbalidolen de topaanvallers Cristiano Ronaldo, Erling Braut Haaland en Kylian Mbappé. Het allerleukste vindt hij het om samen met zijn broer en zus bij SV Deurne te voetballen.

Aanstaande zondag voorspelt Jens een waar doelpuntenfestijn op de Kranenmortel en verwacht hij dat ons vaandelteam met maar liefst 5-3 gaat winnen!

Heel erg veel plezier Jens!

Laatste nieuws