Pupil van de week: Levi Profijt
Komende pinkstermaandag is Levi Profijt onze allerlaatste Pupil van de week van het voetbalseizoen 2025-2026 tijdens de kampioenswedstrijd van SV Deurne tegen R.K.V.V. Best Vooruit. Levi zit op basisschool D’n Heiakker en zijn hobby’s zijn voetballen, zwemmen en buitenspelen.
Levi speelt in de JO8-3 als middenvelder en met zijn enorme snelheid en mooie acties weet hij vaak het verschil te maken. Leon van Moorsel is zijn trainer.
Later wil Levi heel graag profvoetballer worden. Het liefst natuurlijk bij zijn favoriete club PSV! Zijn grote voorbeeld is Cristiano Ronaldo en bij SV Deurne 1 is Stijn Boerenkamps zijn meest favoriete speler. Daarnaast mogen zijn voetbalvriendjes Mex, Stan en Sef uit de JO8 natuurlijk ook niet ontbreken.
Volgens Levi wordt het maandag één groot feest op De Kranenmortel, want hij voorspelt een mooie 2-1 overwinning én daarmee dus het kampioenschap voor SV Deurne.
Heel veel plezier Levi en maak er samen met alle spelers een onvergetelijke middag van!

