Zoeken
Zomeravondvoetbal bij SV Deurne

Zomeravondvoetbal bij SV Deurne

En dan kom je uit Hillegom om in Deurne een weekend met het elftal te houden. Je verblijft bij Liever Buiten, gaat handboogschieten, buurten en bier drinken.

Maar je bent een voetbalelftal, dan probeer je tegen de plaatselijke s.v. een wedstrijd te spelen. Deurne 7 wil wel. Tussen KOZ en de wedstrijd van zondag kan er op vrijdagavond lekker gebald worden. Wat heb je nodig: veld, ballen en een scheidsrechter. En….. drank voor in de rust natuurlijk!

 

Er werd best serieus gevoetbald. Hillegom had de beste voetballers, Deurne 7 de snelste. De snelste wonnen met 5-0. Na de wedstrijd nog penalties nemen. Je weet immers nooit. Ook dit werd door Deurne met verve gewonnen. Na de wedstrijd nog even buurten en onze gasten uit Hillegom gingen Deurne verkennen.

 

Het natuurgras was prachtig, de sfeer ook. Weer een uniek, maar mooi voorbeeld van wat er gebeurt op de club!

Laatste nieuws