Search
Close this search box.
Zoeken
ZSV en SV Deurne scoren in de Carnavalsoptocht!

ZSV en SV Deurne scoren in de Carnavalsoptocht!

Jeugdleden van ZSV en SV Deurne hebben zondagmiddag 19 februari samen in de Vriendenclub “Nou effe nie” meegedaan in de Carnavalsoptocht van de Peelstrekels in Deurne. En zij hebben de 3e prijs gescoord. Van harte proficiat! De jeugd van beide voetbalclubs heeft zelf het initiatief genomen om samen mee te doen met de Carnavalsoptocht.

Het was helemaal compleet met trainer, scheidsrechter, toeschouwers en spelers in blauw/wit en geel/zwart tenue. Heel mooi voorbeeld van hoe rivaliteit op de Kranenmortel kan leiden tot iets moois! Complimenten voor: Jos Jacobs, Marloes Reinders, Jelt Jacobs, Niene Jacobs, Freddy Hebben, Lilliy Hebben, Fleur Hebben, Tessa Hebben, Jeroen Beijers, Susanne Daniels, Noud Beijers, Jorg Beijers, Robert Rooseboom, Sandra Rooseboom en Luuk Rooseboom!

Laatste nieuws